Dzień Babci i Dziadka w Oddziałach Przedszkolnych

W ostatnim czasie każda z grup przedszkolnych uroczyście obchodziła Dzień Babci i Dziadka. Był bal karnawałowy z Babcią i Dziadkiem oraz występy przedszkolaków, które pod czujnym okiem wychowawczyń recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz przedstawiły tańce, a dwie najstarsze grupy zaprezentowały Jasełka. Następnie dzieci zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne wzruszeń, uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadkom za obecność, a Rodzicom za nieocenioną pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia.
Więcej zdjęć na naszym profilu fb -> tu