Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

W dniach 22.01. – 28.01 2020 roku w oddziałach przedszkolnych naszej szkoły odbyły się uroczyste obchody święta wyjątkowych osób, czyli babć i dziadków. Wszystkie dzieci długo i wytrwale ćwiczyły, aby poprzez piosenki, wiersze, taniec i inscenizacje uczcić swoich dziadków, by pokazać im jak bardzo ich kochają. Przedszkolaki z grupy Słoneczek przygotowały inscenizacje narodzin Pana Jezusa, czyli Jasełka; Krasnoludki i Żabki recytowały wiersze i śpiewały piosenki opiewające babcie i dziadków. Grupa Delfinków i Motylków oprócz śpiewu i recytacji zaprezentowała układy choreograficzne do piosenki „Zasiali Górale” oraz „Makarena” a dzieci z grupy Biedronek przedstawiły inscenizacje zatytułowane „Dla Babci”, „Dla Dziadka”, „Rycerze”, „Wielkie Damy”.
Zwieńczeniem każdego występu było uroczyste wręczenie prezentów wykonanych własnoręcznie przez wnuczęta, jak również słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy 100 lat w zdrowiu i szczęściu.