„Dzień Cebulaka” 2017

„Dzień Cebulaka” na trwałe wpisał się do kalendarza imprez szkolnych, w tym roku odbył się 30 listopada. Główną ideą tego dnia jest niesienie radości,wysyłanie pozytywnej energii i dobra zabawa połączona z tradycją wróżb andrzejkowych. Podczas „Dnia Cebulaka” uczniowie przebierali się w śmieszne , niekonwencjonalne stroje. Każdy miał okazję wykazać się kreatywnością i bujną wyobraźnią. Szczególną atrakcją tego dnia były wróżby andrzejkowe. Dzięki nastrojowym dekoracjom i w pełni profesjonalnym podejściem wróżek , którymi stały się uczennice naszej szkoły, każdy mógł poczuć się jak w prawdziwej sali wróżb. Nasze wróżki za pomocą kart, kości , szpilek i kluczy przewidywały świetlaną przyszłość. Wieczorem odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Oprócz tańca można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na naszej andrzejkowej ściance, którą przygotowały Julia Byzdra i Adrianna Jezuita a zdjęcia robił Jakub Włodarczyk. Foto ścianka od kilku lat jest nieodzownym elementem każdej dyskoteki szkolnej, przez co ten niesamowity czas na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym ten listopadowy dzień był niezwykle atrakcyjny i wniósł wiele radości w nasze szkolne życie.