DZIEŃ DZIECKA PODCZAS DNI PUSZCZY KOZIENICKIEJ

W sobotę, 1 czerwca na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki  odbyły się obchody Dni Puszczy Kozienickiej.  Podczas ciekawego i atrakcyjnego bloku dla dzieci na scenie zaprezentowała się  grupa kabaretowa „TRZECIAKI” (w składzie: Karolina Różańska, Martyna Górniak, Zuzanna Tokarczyk, Patryk Kondratowicz, Dawid Maćkula, Jakub Kordas, Jakub Wójcik, Bartosz Tęczarski – uczniowie klasy IIIB). Kabaret w marcu zdobył I miejsce w XVI Przeglądzie Kabaretów Szkolnych organizowanych przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach. Tym razem swoich sił spróbować mogli na dużej scenie. Ich celem było rozśmieszenie widzów. Zadanie zostało wykonane perfekcyjnie. Dobra zabawa,  o którą chodziło przy tej okazji, udzieliła się wszystkim. Ponadto pozwoliła z dystansem i przysłowiowym przymrużeniem oka spojrzeć na nauczyciela i ucznia, oraz ich obowiązki.

Po udanym występie młodzież otrzymała propozycję od Stowarzyszenia Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA na zaprezentowanie swoich umiejętności artystycznych podczas Mazurskiej Nocy Kabaretowej w Mrągowie. Organizatorami strefy dla dzieci byli: Gmina Kozienice, Enea Wytwarzanie oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski”.

Opiekun grupy: Karolina Bucior