Dzień Edukacji Narodowej

Dzień 14 października obchodzimy każdego roku wyjątkowo. To szczególna data. W tym dniu Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. Nie bez powodu, gdyż to właśnie tego dnia mamy okazję obdarować naszych pedagogów kwiatami i złożyć im życzenia, dziękując za ciężką pracę i wysiłek włożony w nasza edukację.

Z okazji tego święta odbyła się przygotowana przez uczniów klasy I e i II b akademia pod kierownictwem p. Doroty Stępień. Wzięli w niej udział niezwykle zdolni: śpiewający, tańczący i recytujący uczniowie z klasy I e i II b oraz nie mniej zdolni nasi wspaniali nauczyciele. Oklaskom nie było końca. Sami zobaczcie …

Uroczystość poprzedzona została ślubowaniem uczniów klas I i pasowaniem ich na pełnoprawnych uczniów szkoły.