Nasz udział w Światowych Dniach Walki z Głodem

W dniach 20.10.2015r oraz 21.10.2015r w ramach Światowych Dni Walki z Głodem odbyła się w naszym gimnazjum zbiórka pieniędzy. Pieniądze pozyskano ze sprzedaży owoców dostarczonych przez uczniów naszej szkoły oraz ciast przygotowanych przez członków Szkolnego Koła PCK oraz innych uczniów. Przygotowując naszą akcję chcieliśmy zaznaczyć, że problem głodu i niedożywienia, z którym boryka się tak wielu ludzi, nie jest nam obojętny. Nasza akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i pracowników naszej szkoły. Uczniowie ze szkolnego Koła PCK, otwarci na pomoc innym bardzo chętnie przygotowali pyszne ciasta i aktywnie pomagali przy ich sprzedaży na terenie naszej szkoły. Wszystkim, którzy wspierali naszą akcję serdecznie dziękujemy.