DZIEŃ PIŻAMY w oddziałach przedszkolnych 🙂

W piątek 27 stycznia cała przedszkolna społeczność włączyła się w akcję charytatywną Fundacji Gdy Liczy Się Czas „Dzień Piżamy” – na rzecz solidarności z dziećmi z oddziałów onkologicznych. To co dla nas kojarzy się z odpoczynkiem i spokojem, dla innych jest symbolem walki o zdrowie, a mowa właśnie o piżamach. Aby okazać wsparcie i solidarność dla najmłodszych pacjentów i ich rodzin, wszyscy przyszliśmy do przedszkola w piżamach. Przedszkolaki otrzymały cenną lekcję, a za nami kolejny niezwykły dzień w przedszkolu. W trakcie całego dnia zbieraliśmy cegiełki na rzecz Fundacji i jej małych pacjentów. Wspólnie udało nam się zebrać 1400 zł!
Zebrane pieniądze zostały wpłacone na konto Fundacji i na pewno wesprą jej podopiecznych. Dziękujemy wszystkim pracownikom oraz rodzicom za zaangażowanie w akcję.