GOOD GAME EXPO 2016

23.09.2016 w Centrum Targowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie, odbyły się największe targi gier komputerowych GOOD GAME EXPO. O godz. 8.00 grupa 50 uczestników z naszej szkoły wyjechała w kierunku Nadarzyna. Na miejscu byliśmy ok godz. 10.00. Szybka rejestracja i weszliśmy do hali targowej, w której zastaliśmy liczne atrakcje dla zwiedzających gości. Wśród nich m.in. Turniej w League of Legends LAN organizowany przez How2Win, Strefa edukacyjna Mind Cloud, Strefa Monster Energy, Strefa Gigabyte, Strefa Retro – muzeum na Targach, Strefa gier planszowych G3, Strefa G2A. W strefie edukacyjnej mieliśmy wykład dla rodziców: Grać czy nie grać oto jest pytanie? O plusach i minusach rozrywki cyfrowej w rozwoju dzieci. Nasi uczniowie dowiedzieli się jak wykorzystywać usługę MindCloud do tworzenia prezentacji z chemii , biologii, geografii, matematyki, języków obcych i innych przedmiotów szkolnych. W dzisiejszych czasach gry to nie tylko rozrywka, ale również edukacja. Minecraft – pokaz, Strefa Stars4Fans czyli ISAMU, BLOWEK, STUU i wielu innych znanych graczy, youtuberów i znanych postaci. Nam udało się na chwile jedynie zobaczyć ISAMU, niektórym udało się wykonać zdjęcie, jeszcze inni prawdopodobnie mogli zamienić słowo ze znanym youtuberem a pozostali uczniowie szukali źródeł rozrywki w różnych strefach, próbowali swoich sił w wirtualnych rozgrywkach, uczestniczyli w konkursach, w których można było wygrać koszulki, podkładki pod mysz, smycze itp.
Opiekunami grupy byli Dariusz Bojdziński, Krzysztof Caban, Sebastian Kotlarek i Przemysław Nowak.