Hej kolęda, kolęda…

Przed nami Boże Narodzenie, magiczny czas, w którym wszyscy na chwilę zwalniamy tempo, stajemy się radośni, bardziej życzliwi i zapominamy o nieodzownych w naszym życiu troskach i sporach. W tym roku uroczystość Jasełek, która od wielu lat wpisana jest w kalendarz uroczystości szkolnych odbyła się w nieco inny sposób. Uczniowie klasy 2a i 2b zaprosili nas do swoich domów i w ich zaciszu zaprezentowali własne przygotowania świąteczne . Przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd ubierali choinki, piekli i zdobili domowe pierniczki, a także prezentowali swoje talenty muzyczne i recytatorskie budząc w naszych sercach ducha świąt i radość w oczekiwaniu na cud narodzin. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i ich Rodzicom za pomoc w przygotowaniu prezentacji świątecznych, wychowawcom klas drugich paniom Małgorzacie Sienkiewicz i Dorocie Wrzosek oraz panu Przemysławowi Nowakowi za pomoc techniczną przy realizacji filmu.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby magiczna moc wigilijnego wieczoru wlała w nasze serca radość i nadzieję, aby przyniosła ukojenie zatroskanym i strapionym, abyśmy wszyscy spędzili ten wyjątkowy czas w gronie najbliższych i kochających nas osób. A Nowy Rok niech przyniesie wszelką pomyślność i spełnienie najskrytszych marzeń.