Radosny Uśmiech Radosna Przyszłość PCK

Odział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża zorganizował kolejna edycję programu: “Radosny Uśmiech Radosna Przyszłość”. Nasze przedszkolaki: 5 oraz 6 latki wzięły udział w przedsięwzięciu. Nauczycielki przedszkola zaprezentowały dzieciom filmik  zachęcający do dbania o higienę jamy ustnej, przeprowadziły pogadanki jak należy prawidłowo czyścić zęby oraz zajęcia warsztatowe związane z tą tematyką. Prezentacja filmu, pogadanka a zwłaszcza zajęcia warsztatowe były fantastyczną przygoda dla naszych przedszkolaków. Wszystkie dzieci biorące udział w programie otrzymały pamiątkowe gadżety. Mamy nadzieję, że udział w programie zaowocuje wśród dzieci ukształtowaniem prawidłowych nawyków dbania o zęby.