Hej kolęda, kolęda…

W dniu 28 listopada 2019r. w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach odbył się XI Konkurs Kolęd i Pastorałek ,,Na ten Nowy Rok”. Naszą szkołę reprezentowała klasa 1a z utworem ,,Uciekali, uciekali” oraz Hanna Słyk oraz Oliwia Mańturzyk z grupy Delfinki, które wykonały kolędę ,,Pójdźmy wszyscy do stajenki” i ,,Nie płacz Jezu”

Podczas konkursu można było wysłuchać kolęd i piosenek bożonarodzeniowych w wykonaniu solistów, zespołów, duetów i chórów z terenu powiatu kozienickiego. Wszystkie występy nagradzane były gromkimi brawami przez siedzących na widowni rodziców, opiekunów dzieci i zaproszonych gości. Naszym małym artystom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za rozbudzenie w nas świątecznego nastroju.