I miejsce w konkursie „Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP”!!!

Zaangażowanie naszych uczniów zostało docenione przez Zarząd Okręgu w Radomiu LOP. 08.12.2022 r. odbyła się konferencja nt. „Poznaj i chroń przyrodę”, której organizatorem była Liga Ochrony Przyrody Zarząd Okręgu w Radomiu oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu. Podczas konferencji wręczono nagrody placówkom i opiekunom SK LOP z regionu radomskiego. Za działania na rzecz przyrody i ochrony środowiska Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody działające w naszej szkole zajęło I miejsce w konkursie „Najlepiej pracujące szkolne koło LOP” w regionie radomskim. Podczas konferencji podsumowano również konkurs pt.” Słońce, wiatr, woda- źródła energii”. Składał się on z kilku kategorii. W kategorii I ( praca plastyczna- wybrane źródło energii, które podoba się dziecku najbardziej)- II miejsce zdobyła Alicja Kosacka z grupy Motylki Oddziału Przedszkolnego w PSP nr 4 (opiekunowie: Bernarda Dobrowolska i Patrycja Kryczka), II miejsce Michał Połeć – uczeń klasy 1a ( opiekun Joanna Lenarczyk),wyróżnienie Hanna Drążyk z klasy 2c ( opiekun Iwona Bitner).W kategorii II ( plakat zachęcający do przejścia na alternatywne źródła energii)- wyróżnienie: Wiktoria Bomba- uczennica klasy 5b (opiekun Iwona Bitner). W kategorii III ( praca opisowa -Słońce, wiatr czy woda- które z tych źródeł najkorzystniej można wykorzystać) –wyróżnienie- Emilia Wanat- uczennica klasy 8a ( opiekun Iwona Bitner).

Drodzy Uczniowie!!! – gratulujemy i dziękujemy za Wasze zaangażowanie w konkursy o tematyce przyrodniczej oraz za wrażliwość na piękno przyrody.
Koordynatorem konkursów była Pani Iwona Bitner.
Gratulujemy nagrodzonym!!!