Podsumowanie konkursu ”Eko- Święta”

07.12.2022r. odbyło się podsumowanie konkursu ekologicznego „Eko- Święta”, którego organizatorem była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kozienicach. Celem konkursu było propagowanie aktywnej ochrony środowiska naturalnego. Uczniowie wykonywali dekoracje świąteczne, stroiki lub prezenty z materiałów wyłącznie przyjaznych dla środowiska. Uczniowie dołączali do każdej pracy krótki opis wykonanej pracy z uzasadnieniem celowości wybranych materiałów. Prace oceniano w dwóch grupach wiekowych: klasy I-IV oraz V-VIII. W I grupie wiekowej III miejsce zajął Kacper Chołuj- uczeń klasy 3b ( opiekun Agnieszka Subocz), a wyróżnienia otrzymali: Antonina i Pola Kita ( opiekun Sylwia Bernaś) oraz Hanna Drążyk z klasy 2c ( opiekun Elżbieta Deszczka). W kategorii V- VIII wyróżniono: Kacpra Barana- klasa 5a ( opiekun Iwona Bitner) oraz Filipa Kitę- ucznia klasy 5c ( opiekun Iwona Bitner).
Gratulujemy sukcesów!!!