I miejsce w zawodach gminnych młodych siatkarzy

W dniu 16.12.2023 r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kozienicach odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową chłopców klas VI i młodszych na szczeblu gminnym.
W turnieju wzięły udział reprezentacje pięciu szkół podstawowych: PSP2, PSP3, PSP4, PSPJaników oraz gospodarze PSP nr 1 w Kozienicach. Turniej został rozegrany w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.
Nasi siatkarze po wyjściu z grupy z drugiego miejsca w półfinale spotkali się z reprezentacją szkoły PSP 1 i wygrali to spotkanie. W finale doszło do zaciętego i wyrównanego meczu zakończonego naszym zwycięstwem.
Reprezentacja PSP nr 4 w Kozienicach zagrała w składzie:
Cezary Strzelczyk, Wiktor Popis, Bartłomiej Dziuba, Denis Mozchar, Aleksander Stritzel, Tymoteusz Matusiak, Szymon Wiśniewski, Jan Uzdowski, Kacper Baran.
Nasza reprezentacja będzie reprezentować naszą szkołę w rozgrywkach na szczeblu powiatowym.
Opiekun reprezentacji – Jacek Wochniak
Klasyfikacja końcowa: