Rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu na Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy w Oddziałach Przedszkolnych

W dniu 19 grudnia w oddziałach przedszkolnych odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy. Przedszkolaki wraz z rodzicami stanęli na wysokości zadania i wpłynęło mnóstwo stroików konkursowych. Prace wykonane były z dużą dbałością o szczegóły,
kreatywnością i zgodnie z regulaminem z wykorzystaniem surowców naturalnych. Jury ,w składzie Beata Potacka, Małgorzata Neumann oraz Dorota Tyburca, miało nie lada wyzwanie, aby wyłonić zwycięzców. Jednogłośnie jednak zwycięzcami ogłoszono wszystkich biorących udział w konkursie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu – przedszkolakom oraz ich rodzicom i mamy nadzieję, że kolejne konkursy będą cieszyły się podobnym zainteresowaniem.