I Przedszkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy

Jeśli jest ktoś wśród rodzin przedszkolnych, kto miał problem ze znalezieniem podarunków dla bliskich mógł go z łatwością znaleźć na I Przedszkolnym Kiermaszu Bożonarodzeniowym.
Przedszkolaki wraz z nauczycielami wykonały przepiękne dekoracje świąteczne – choinki ze sznurka, liści laurowych, piórek i patyczków; bałwanki, stroiki w słoikach, lampiony oraz pyszne, pachnące pierniki.
Również rodzice przekazali własne prace – skarpetowe skrzaty, choinki, suszone prawdziwki. Część kupujących miała szczęście zakupić za symboliczne kwoty przepiękne stroiki bożonarodzeniowe, które zwycięscy konkursu „Rodzinny Stroik Bożonarodzeniowy” przekazali na rzecz I Przedszkolnego Kiermaszu. Serdecznie dziękujemy wszystkim twórcom i darczyńcom.
Zebrane fundusze zostaną w całości przeznaczone na zakup zabawek dla przedszkolaków. Do zobaczenia za rok na II Przedszkolnym Kiermaszu Bożonarodzeniowym.