W dniu 14 marca bieżącego roku, w Warszawie miał miejsce trzeci etap III etap ponadwojewódzkiego ogólnopolskiego konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768–1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego. Za Wolność Waszą i naszą”. W eliminacjach wzięło udział 90 uczniów, którzy wcześniej zostali wyłonieni na etapie wojewódzkim. Naszą szkołę reprezentował Mikołaj Gregorczyk z klasy 7a. Jego opiekunem był pan Grzegorz Kocyk . Miło nam poinformować, że test wiedzy został napisany przez niego na 88 % i tym samym uzyskał tytuł laureata i zdobył 7 dodatkowych punktów, które można wpisać na świadectwo kończące szkołę podstawową. Serdecznie gratulujemy!