Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

W dniu 19.09.2015r. o godz. 9.00 na terenie stadionu sportowego w Kozienicach odbyły się indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców na szczeblu gminy.  W zawodach wzięły udział trzy szkoły: Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Kozienicach, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach, oraz Publiczne Gimnazjum w Świerżach Górnych. Naszą szkołę reprezentowała ok. 30-sto osobowa grupa młodych biegaczy i biegaczek. Uczniowie w poszczególnych kategoriach wiekowych zajmowali wysokie miejsca.

Klasyfikacja końcowa
dziewczęta:
klasa I
I m –Natalia  Kozioł , II m –  Julia Kozioł , III m – Maja Wójcik , VI m –  Karolina Adamiec , VII m – Weronika Mickiewicz  , VIII m – Natalia Nowak , IX m – Aneta Kacperek  , X m – Daria Jasek , XI m – Klaudia Gola , XII m – Patrycja Gregorczyk , XIII m – Sara  Figurska

klasa II
II m –Katarzyna Tyśkiewicz , III m – Patrycja Żak , VI m –Wiktoria Rytko

klasa III
III m – Anna  Turek, VII m – Weronika  Ambroziak, IX m –Weronika  Matysiak

chłopcy:
klasa I
II m – Jakub Janeczek, IV m – Kacper Chabraś, V m – Miłosz Jabłoński, VI m- Łukasz  Klimas, VIII m – Adam Leśkiewicz, IX m – Igor  Paciorkiewicz

klasa II
I m – Michał  Rębiś, II m – Rafał  Adamczyk,

klasa III
III m – Paweł  Mironiak, IV m – Rafał  Konopka, V m –Mateusz  Rosiak

Zawodnicy zajmujący pierwsze trzy miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.
Opiekunami uczniów byli: Iwona Świątkowska i Dariusz Bojdziński.