Indywidualne biegi przełajowe

W dniu 15.09.2018 r. na  terenie leśnym przy „Strzelnicy” w Kozienicach odbyła się rywalizacja dziewcząt i chłopców w indywidualnych biegach przełajowych. W zawodach wzięły udział reprezentacje ośmiu  szkół podstawowych z Gminy Kozienice: Publiczna Szkoła Podstawowa w Janikowie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kozienicach, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Kozienicach, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4,Publiczna Szkoła Podstawowa Wola Chodkowska, Publiczna Szkoła Podstawowa Wólka Tyrzyńska oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Świerżach Górnych. Biegi odbywały się w dwóch  kategoriach wiekowych – rocznik 2006, 2007. Naszą szkołę reprezentowała ośmioosobowa grupa młodych biegaczek i biegaczy z klasy 5a i 5b.

Ola Popis  5a, Weronika Majdak 5a ,Jakub Karczewski  5a,Oskar   Bartosiewicz 5a, Edwin Sałbut 5a, Oliwia Waligórska  5b, Aleksandra  Kamińska  5b, Tomasz Filipczuk  5b

Najwyższą lokatę uzyskała Weronika Majdak  z klasy 5a

Opiekunem uczniów był Krzysztof Caban.