Srebro dziewcząt i chłopców w drużynowych biegach sztafetowych

W dniu 15.09.2018r. o godz. 9.00 na terenie leśnym w Kozienicach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców na szczeblu gminy. W zawodach wzięły udział szkoły: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Kozienicach oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kozienicach. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Piotr Sękulski, Cezary Weronowicz, Łukasz Wójtowicz, Mateusz Kowalik, Hubert Gola, Jacek Mikutel, Marcin Michalak, Mateusz Mucha, Igor Wasiński, Miłosz Pisarek, oraz drużyna dziewcząt: Joanna Cichowlas, Anna Tokarczyk, Katarzyna Klimowicz, Hanna Buczek, Julia Karczewska, Zuzanna Tokarczyk, Julia Pachocka, Julia Ziemka, Paulina Gregorczyk, Kalina Pyc. Obydwie drużyny  zajęły II miejsce. Gratulujemy miejsca na podium.
Opiekunami uczniów byli: Dariusz Bojdziński i Iwona Świątkowska.