Indywidualne zawody w pływaniu dziewcząt i chłopców

Indywidualne zawody w pływaniu dziewcząt i chłopców szkół podstawowych Dnia 2 marca 2019r. w krytej pływalni „Delfin” w Kozienicach odbyły się indywidualne zawody w pływaniu dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Uroczystego otwarcia dokonała Burmistrz Gminy Kozienice pani Dorota Stępień. Uczniowie klas IV i V naszej szkoły rywalizowali z rówieśnikami z innych szkół z terenu gminy w dwóch stylach pływackich: grzbietowym i dowolnym na dystansie 25 i 50 metrów. Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Szczepanik 5b, Eva Mguyen 5a, Tomasz Filipczuk 5b, Filip Szczepanik 4a, Eryk Dąbrowski 4a, Michał Styś 4a, Kacper Włodarczyk 4a, Jakub Gazda 4a, Gabriel Szydłowski 4a Uczniom udało się zająć miejsca na podium jak również otrzymać wyróżnienia. Klasyfikacja końcowa: Amelia Szczepanik – I m styl grzbietowy (38,63), II m styl dowolny (34,40) Eva Mguyen – VI m styl grzbietowy (23,15) Gratulujemy wyników! Opiekunem uczniów był Dariusz Bojdziński.