IV Turniej Piłki Siatkowej kl. I – III o Puchar Dyrektora

Przez dwa miesiące – od 02.02.2015r. do 30.03.2015r. – w naszej szkole odbywał się IV Turniej Piłki Siatkowej kl. I – III o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum Nr1 im. Jana Pawła II w Kozienicach. Celem turnieju było upowszechnianie i propagowanie wśród młodzieży sportu i rekreacji, piłki siatkowej, zdrowej i sportowej rywalizacji, wyłonienie klasowego mistrza szkoły w piłce siatkowej, integracja dziewcząt i chłopców oraz zagospodarowanie czasu wolnego uczniom naszej szkoły.

W turnieju wzięły udział  drużyny składające się z uczniów poszczególnych klas. W każdym zespole musiały być co najmniej dwie dziewczyny grające na boisku. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym” ( do dwóch wygranych setów ). Zwycięzcą turnieju i jednocześnie klasowym „Mistrzem szkoły” w piłce siatkowej w roku szkolnym 2014/2015 zostali zawodnicy reprezentujący kl. III E. W zwycięskiej drużynie zagrali: Filip Walos – kapitan, Kacper Pajda, Edwin Stój, Maria Kowalczuk, Paulina Dziosa, Patrycja Zwolska, Agata Górnicka,. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała sędzia Iwona Świątkowska, która była jednocześnie jego organizatorem.  

Wyniki klasyfikacji końcowej

I  miejsce –   III E

II  miejsce –   II B

III miejsce –  II D

Na zakończenie turnieju zastępca dyrektora Publicznego Gimnazjum Nr1 im. Jana Pawła II w Kozienicach Urszula Szerszeń wręczyła dyplomy i puchary.