„Jaka to bajka?”

01.02.2018r w Oddziałach Przedszkolnych było bajkowo i kolorowo odbył się quiz pt,,Jaka to bajka? ” zorganizowanym przez najstarszą grupę ,,Delfinków” . Wzięły w nim udział wszystkie przedszkolaki. Wszyscy mieli wrażenie , że znajdują się w zaczarowanym świecie bajek, które za przyczyną ,,Latającego dywanu” mogły przenieś się w świat marzeń i fantazji , oraz spotkać się z bohaterami różnych bajek . Dzieci zostały podzielone na trzy drużyny , brali udział w quizie dotyczącym znajomości bajek i baśni, rozwiązywali zagadki , układali puzzle, tak jak Kopciuszek- rozdzielali fasolę od grochu. Nie zabrakło również zabaw tanecznych .Była świetna zabawa, dużo uśmiechów i radości sprawiły dzieciom odwiedziny Wróżki oraz Czerwonego Kapturka , który poczęstował wszystkich słodziutkimi pierniczkami z chatki Baba Jagi . Ten dzień był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich przedszkolaków.