Kolejne zwycięstwa naszych siatkarek

Dziewczęta z naszej szkoły pokonały koleżanki z PG Nr 2 2:1 ( 25:15, 22:25, 15:4 ) oraz z PG w Świerżach Górnych 2:0 ( 25:7, 25:15 ). Wygrywając turniej, drużyna dziewcząt z naszej szkoły będzie reprezentowała Gminę w rozgrywkach powiatowych. Opiekunem drużyny jest Iwona Świątkowska. Wyniki końcowe:

I miejsce – PG Nr 1 w Kozienicach

II miejsce – PG Nr 2 w Kozienicach

III miejsce – PG w Świerżach Górnych

Dnia 10.02.2015r. w Sieciechowie odbył się turniej w piłkę siatkową dziewcząt o Mistrzostwo Powiatu. I tym razem reprezentacja siatkarek naszej szkoły nie zawiodła. W turnieju wzięły udział drużyny z trzech szkół: Publicznego Gimnazjum w Gniewoszowie, Publicznego Gimnazjum w Mniszewie oraz Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach. Dziewczęta z naszej szkoły pokonały koleżanki z Gniewoszowa 2 : 0 oraz reprezentację Mniszewa także 2 : 0. Wygrywając turniej, siatkarki zapewniły sobie awans i tym samym będą reprezentowały nasz Powiat w rozgrywkach międzypowiatowych, które odbędą się w Radomiu. Gratulujemy siatkarkom i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Reprezentacja Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Kozienicach zagrała w składzie: Patrycja Dzik (3D) – kapitan, Wiktoria Chmielewska (3B), Patrycja Kręcisz (3A), Ewa Wach (3B) , Adrianna Maciąg (3A), Magda Ochocka (2B), Paulina Dziosa (3E), Kasia Płatos (1A), Patrycja Żak (1A), Julita Bartosiewicz. Opiekunem drużyny jest Iwona Świątkowska.

{gallery}images/pg1/2014-2015/gmina/Pilka siatkowa dziewczat{/gallery}