Kolejne zwycięstwo naszych siatkarek

Dziewczęta z naszej szkoły pokonały koleżanki z Sieciechowa 2 : 0 oraz reprezentację Mniszewa także 2 : 0. Wygrywając turniej, siatkarki zapewniły sobie awans  i tym samym będą reprezentowały nasz powiat w rozgrywkach międzypowiatowych, które odbędą się w Radomiu.

Po zakończeniu turnieju reprezentacja naszej szkoły rozegrała mecz towarzyski z drużyną z Publicznego Gimnazjum w Gniewoszowie. Dziewczęta nie pozostawiły złudzeń przeciwniczkom, bez trudu wygrywając 2 : 0. Gratulujemy siatkarkom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.  Reprezentacja Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Kozienicach zagrała w składzie: Anna Wiśniewska, Paula Jedynak, Milena Kultys, Wiktoria Chmielewska, Patrycja Brudnicka, Patrycja Kręcisz, Ewa Wach , Patrycja Dzik , Adrianna Maciąg, Aleksandra Strzelczyk, Magdalena Ochocka. Opiekunem drużyny jest p. Iwona Świątkowska.

Wyniki końcowe:

I miejsce – Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Kozienicach