Kolejny sukces naszych ekologów!!!

Kolejny sukces naszych ekologów!!! 28 lutego w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu odbyła się konferencja nt. „ Las- świat roślin i zwierząt”, podczas której odbyło się podsumowanie XXXII edycji etapu regionalnego ogólnopolskiego konkursu pt. „ Mój Las”. Jak każdego roku nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania. W kategorii I „uczniowie szkół podstawowych I-III”- III miejsce zajęła Liliana Pakuła uczennica klasy Ic- opiekun p. Agnieszka Subocz, za wykonanie pracy plastycznej pt. ” Moja ulubiona pora roku”. W Kategoriach II i III należało wykonać pracę pisemną nt. ” Mieszkania leśnych zwierząt” ( uczniowie klas IV-VI) oraz ” Zapraszam na trzydniową wycieczkę do lasu w mojej okolicy” (młodzież klas VII- VIII i gimnazjów kl. III). W kategorii II- wyróżnienie zdobyła Amelia Szczepanik uczennica klasy 5b, natomiast w kategorii III- II miejsce zajęła Julia Pachocka uczennica kl. IIIa gimnazjum, a miejsce III zajął Piotr Stępień, uczeń klasy 8a. Opiekunem prac uczniów była p. Iwona Bitner. Uczniowie otrzymali dyplomy, nagrody książkowe oraz bony podarunkowe do Parku Trampolin Jump Galeria Feniks w Radomiu, które wręczył im dyrektor naszej szkoły p. Tomasz Trela wraz z opiekunami. Wszystkim laureatom gratulujemy!!!