Kolejny sukces uczniów naszej szkoły

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 8a Izabela Sitkowska i Łukasz Wójtowicz zajęli trzecie miejsce ex aequo w „V edycji konkursu ogólnopolskiego z chemii skierowanego do uczniów klas VIII szkoły podstawowej – marzec 2019”. Organizatorem konkursu była Firma Edukacyjna  Olimp School z Łodzi, a opiekunem uczniów była pani Bożena Jagiełło.
Konkurs stworzył młodzieży możliwość sprawdzenia swoich wiadomości i  umiejętności z zakresu chemii ogólnej i nieorganicznej, promowania osiągnięć, a także  podniesienia samooceny.
W zmaganiach  z chemią  wzięło udział 251 uczniów klas ósmych z całej Polski, a nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie lokaty. Gratulujemy Izie i Łukaszowi i życzymy dalszych sukcesów.