Konkurs czytelniczy pt.”4 Books challenge”

Konkurs czytelniczy pt.”4 Books challenge” – wyzwanie czytelnicze 4 książki w 4 tygodnie, dedykowany był uczniom klas II – VI. Celem konkursu była promocja czytelnictwa, rozwijanie pasji czytania oraz popularyzacja książek dla dzieci i młodzieży znajdujących się w zbiorach naszej szkolnej biblioteki oraz zakupionych w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Uczestnicy konkursu przez 4 tygodnie czytali książki zaproponowane przez organizatorki: panią Ewelinę Kądrowską oraz panią Agnieszkę Smarz, a po ich uważnym przeczytaniu pisali testy sprawdzające znajomość wskazanych pozycji literackich.
Po podsumowaniu konkursu wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a ci, którzy zdobyli największą ilość punktów z testów, dostali nagrody książkowe oraz wyróżnienia:
I miejsce: Antoni Kozłowski 2a
II miejsce: Aleksandra Szafranek 2d
III miejsce: Zofia Styś 3c
wyróżnienia: Magdalena Gola 2a, Celina Pakuła 2c, Aleksander Wieczorek 2d
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za podjęcie wyzwania i gratulujemy tej pięknej pasji do czytania.