Konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową” rozstrzygnięty

Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres w roku. W tym szczególnym czasie wykonujemy wiele ozdób świątecznych. Żeby tradycja zawsze była wciąż żywa, został zorganizowany wewnątrzszkolny konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji świątecznych, rozwijanie inwencji twórczej oraz wzbudzanie radości i ożywienia w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów naszej szkoły w dwóch kategoriach wiekowych kl. I-III, i IV- VIII.
Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie. Wszyscy uczestnicy konkursu z rąk p. Dyrektora Andrzeja Suwały otrzymali dyplomy, słodkości, a zwycięzcy drobne upominki.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim, zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.
Wszystkie prace będą sprzedawane na Gminnym Jarmarku Bożonarodzeniowym.
Organizator: R. Chmielewska i J. Jochemczyk.