Konkurs Recytatorski „ Pory Roku w Poezji”

W dniu 16.11.2018 uczniowie Publicznej Szkoły nr 4 w Kozienicach wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim „ Pory Roku w Poezji” pt. „ Jesień w poezji” zorganizowanym w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Kozienicach. Udział w konkursie wzięło 32 uczniów z 9 szkół z terenu Gminy Kozienice. Poziom prezentowanych wierszy przez uczniów był bardzo wysoki. Uczniowie z naszej szkoły odnieśli duży sukces i zajęli wysokie miejsca: Piotr Stępień 1 miejsce w kategorii IV-VIII pod kierunkiem pani Agnieszki Cieślakowskiej , Miłosz Milczarczyk 2 miejsce w kategorii I-III pod kierunkiem pani Agnieszki Strzelczyk i pani Joanny Lenarczyk, Paulina Jastrzębska 3 miejsce w kategorii IV-VIII pod kierunkiem pani Doroty Stępień, Maja Śmietanka 3 miejsce w kategorii I-III pod kierunkiem pani Teodozji Kamionki. Wszystkim uczniom bardzo gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zdjęcia – Joanna Lenarczyk