Złoto w mistrzostwach gminy w tenisie stołowym chłopców

17 listopada 2018r. o godz. 9.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Świerżach Górnych odbyły się zawody w tenisie stołowym chłopców na szczeblu gminy.
W zawodach wzięły udział 4 drużyny: PSP4 Kozienice, PSP2 Kozienice, PSP Janików oraz gospodarz PSP Świerże Górne. Wszystkie drużyny grały systemem każdy z każdym. Tego dnia uczniowie reprezentujący naszą szkołę dysponowali wielką formą, udało im się wygrać wszystkie mecze. Pierwszy mecz z drużyną PSP w Janikowie wygrali 3:0, drugi pojedynek z gospodarzem zawodów, uczniami PSP ze Świerży Górnych 3:1, ostatnie starcie ze szkołą PSP 2 w Kozienicach również zakończył się zwycięstwem z wynikiem 3:0 i zapewnił awans do rozgrywek na szczeblu powiatowym.
Naszą szkołę reprezentowali: Filip Kusio 3a, Kamil Szewc 3e, Adrian Ziobro 3e. Gratulujemy zwycięstwa.
Drużyna naszej szkoły prowadzona jest przez nauczyciela wychowania fizycznego Krzysztofa Cabana.
Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce PSP nr 4 Kozienice