Konkurs ” Zbiórka makulatury” dla przedszkoli i szkół rozstrzygnięty!!!

W dniu 14.05.2019r. w Kozienickiej Gospodarce Komunalnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ” Przejdź na ty z naturą, przynieś paczkę z makulaturą”. Spośród uczestników konkursu wyłoniono laureatów w kilku kategoriach. W kategorii III -najlepszy przedszkolak w każdym przedszkolu: I miejsce zdobyła Zosia Kosacka (260,5kg) makulatury, II miejsce Gerard Piwoński( 136,5 kg), III miejsce przypadło w udziale Ignacemu Czerwińskiemu (72 kg). Uczniowie naszej szkoły zebrali 5644 kg makulatury. Miło nam poinformować, że uczennica naszej placówki- Nina Brzuskiewicz ( klasa 7b) zdobyła II miejsce w kategorii V- najlepszy uczeń w Gminie Kozienice wśród wszystkich uczniów szkół podstawowych z ilością 1084 kg makulatury. W kategorii VI- najlepszy uczeń w każdej szkole podstawowej nagrodzono uczniów: I miejsce Nataniel Bogacki ( kl. 4b) z ilością 320 kg, II miejsce Marta Mirecka ( kl. 5b)- 240 kg, trzecie miejsce Emilia Popis ( kl.IIIb gimnazjum)- 260 kg. Opiekunami konkursu były panie: Katarzyna Kobus i Iwona Bitner. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!!!