Kukiełkowa bajka w wykonaniu klasy 2a

W dniu 5 grudnia uczniowie klasy 2a przygotowani przez panią Agnieszkę Strzelczyk przedstawili zaproszonym gościom: pani wicedyrektor pani Urszuli Szerszeń, nauczycielkom i uczniom klas pierwszych i oddziałów przedszkolnym przedstawienie pt.,, Kukiełkowa bajka o złym smoku, pięknej krakowiance i sprytnym Kubie”. Drugoklasiści pierwszy raz grali przedstawienie kukiełkowe. Według własnego pomysłu i samodzielnie  wykorzystując drewniane łyżki, włóczkę i skrawki materiałów wykonali bohaterów występujących w bajce. Z zaangażowaniem uczestniczyli w tworzeniu scenografii i opracowaniu efektów dźwiękowych.  Uczennica Karolina  Kwiecińska grała na ukulele  ścieżkę dźwiękową do przedstawienia. Najmłodsi widzowie przenieśli się w dawne czasy, kiedy żyli królowie, księżniczki, smoki i dzielni mieszczanie.

Zdjęcia  i pomoc w prezentacji multimedialnej– Joanna Lenarczyk