„Mam talent – edycja I Od pomysłu do zmysłu…smaku”

Czwartego czerwca bieżącego roku w oddziałach przedszkolnych PSP 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach został rozstrzygnięty między przedszkolny gminny konkurs „Mam talent – edycja I Od pomysłu do zmysłu…smaku”.

Uczestnicy konkursu, dzieci z grup przedszkolnych wraz ze swoimi nauczycielkami, miały za zadanie przeprowadzić cykl zajęć metodą projektu. Finalnym efektem projektu były zajęcia kulinarnie i zaspokojenie tytułowego zmysłu smaku. Swój pomysł, jego realizację i wspaniałą zabawę, biorące udział w konkursie przedszkola, dokumentowały w postaci zdjęć i opisów zajęć oraz prac dzieci. Jury konkursowe oceniało pomysłowość przeprowadzonych zajęć i ich zgodność z tematem, stopień zaangażowania dzieci i ich samodzielność oraz formę prezentacji dostarczonych prac konkursowych.

Wszyscy uczestnicy I edycji konkursu „Mam talent – od pomysłu do zmysłu…smaku” wykazali nie tylko olbrzymie zaangażowanie, zapał i twórczość, lecz także olbrzymią radość z obcowania z szeroko rozumianymi kulinariami. Jury nie miało wątpliwości, że należy przyznać równorzędne I miejsca.

Gratulujemy zwycięzcom.

Nagrody w konkursie ufundowała Gmina Kozienice.