Medaliści Mistrzostw Kozienic w Marszach na orientację

Dnia 21.11.2018r.odbyły się VI Mistrzostwa Kozienic w Marszach na orientację na terenie Puszczy Kozienickiej w miejscowości Przejazd. Szkołę naszą reprezentowały 3 zespoły w różnych kategoriach. W najmłodszej kategorii wiekowej TD nasi uczniowie w składzie Eryk Zając,Tobiasz Turbak i Tomasz Filipczuk zajęli 2 miejsce, natomiast w starszej kategorii wiekowej TM w skład której wchodziły dwa zespoły : Jacek Mikutel i Gabriela Wojcieszek również 2 miejsce, oraz Jakub Kordas, Filip Wiśniewski i Dawid Padewski zajęli 4 miejsce. Po zakończonych marszach na wszystkich czekało ognisko przy ,którym można było się ogrzać oraz upiec sobie kiełbaski. Dla najlepszych zostały przewidziane pamiątkowe dyplomy i puchary. Wszyscy uczniowie uczestniczący w marszach reprezentowali SKKT „Dragons” działający przy naszej szkole. Opiekunem zespołów był Jacek Wochniak.
Zdjęcia : Jacek Wochniak