Międzyprzedszkolny konkurs Mam Talent- III Edycja

26 kwietnia 2023 roku odbył się konkurs Mam Talent -III edycja organizowany przez Oddziały Przedszkolne przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Kozienicach. Tegoroczny konkurs przybrał
formę taneczną. Zaprezentowały się grupy taneczne z przedszkoli na terenie Gminy Kozienice. Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 ,, Pod Topolą” pod opieką Pani Eweliny Czaplarskiej
zaprezentowały piękny taniec ,, Walc kwiatów”. Zespół z Publicznego Przedszkola Nr 3 z oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach zaprezentował włoski taniec ,, Tarantella” ,do występu przygotowała go Pani Marta Sygocka.

W konkursie wzięli  udział także wychowankowie z Oddziałów Przedszkolnych przy PSP nr 4 w Kozienicach. Kolejno wystąpiły dzieci z grupy Biedronki, prezentując ,, Spacer Kurczaka”, potem z grupy Delfinki, prezentując układ taneczny do piosenki ,, Flowers” oraz  z grupy Żabki,  tańcząc do utworu ,, Bratnie dusze”. Wszystkim przedszkolakom, którzy wzięli udział  w konkursie, gratulujemy odwagi i życzymy dużo samozaparcia w dalszej pracy nad rozwijaniem talentów . JUROROM konkursu, pracującym w następującym składzie: wicedyrektor PSP nr 4 Dorota Stępień ,Iwona Jałocha oraz Monika Deszczka, składamy serdeczne podziękowania za pracę nad wyłonieniem zwycięzców. Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców PSP nr 4 w Kozienicach , która wspiera inicjatywy twórcze w szkole oraz w przedszkolu,działając dla dobra społeczności uczniowskiej i tym razem ufundowała oryginalne nagrody i dyplomy.
Organizatorki konkursu: Monika Deszczka , Patrycja Kryczka, Małgorzata Sternicka , Angelika Gołębiowska