Mikołaj zawitał w naszej szkole

Mikołaj pojawił się w szkole w towarzystwie elfa i śnieżynek. Rozdawał słodkie podarki uczniom, nauczycielom i pracownikom naszego gimnazjum. Wg naszej szkolnej tradycji każdy tego dnia winien mieć czapkę Mikołaja. To sprawia, że nauczyciele patrzą na nas uczniów łaskawszym okiem.

Dzięki mikołajkowym strojom oraz kolorowym dekoracjom na korytarzach, wykonanych przez członków Samorządu Uczniowskiego, w szkole zapanował już świąteczny nastrój.

Ten dzień będziemy długo wspominać, jako przyjemny, magiczny, zwiastujący nadejście najpiękniejszych świąt w roku.

Czekamy na Ciebie Mikołaju za rok.

{gallery}images/pg1/2013-2014/Mikolaj{/gallery}

W tym roku w rolę Mikołaja wcielił się  Piotr Czerwiński z  kl. III a, elfem był Maciej Kutyła z  kl. III d, zaś śnieżynkami – Aleksandra Kutyła  i Weronika Kutyła z  kl. III d.