Olbrzymi sukces Oli Sot w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu Mazowsza Kamion 2019

Dnia 5 kwietnia 2019 r. w miejscowości Kamion powiat Sochaczew odbyły się XXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców na szczeblu wojewódzkim. Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Sot i Julia Sot. Dziewczyny są siostrami i czynnymi zawodniczkami klubu „Olimp” w Kozienicach. Biegi odbywały się rocznikami na dystansie 1000 m i w każdym z nich startowało ok 90 zawodników, warto podkreślić, że zawodnicy w województwie mazowieckim to czołówka Polski. Ola Sot zajęła III m . natomiast Julia Sot w swojej kategorii wiekowej była 18-sta.
Gratulujemy bardzo wysokich osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.