,,OTO DZIŚ NARODZIŁA SIĘ MIŁOŚĆ”

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas wyczekiwany szczególnie przez dzieci. 22 grudnia w naszej szkole można było poczuć magię świąt za sprawą Jasełek. Występ uczniów klas 1b,3b,3c,3d wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.
Inscenizacja przeplatana była kolędami oraz przepięknymi tańcami. Uczniowie naszej szkoły w specjalnie przygotowanych strojach, na tle dekoracji przedstawiającej betlejemską stajenkę, zaprezentowali historię narodzin Jezusa Chrystusa. Na scenie tradycyjnie pojawili się Maryja i św. Józef . Nie zabrakło pastuszków, którzy przyszli pokłonić się Dzieciątku i ofiarować Mu to, co mieli najcenniejszego. Przedstawienie wywarło ogromne wrażenie na zaproszonych gościach i na całej społeczności szkolnej. Przybyli goście nagrodzili wykonawców gromkimi brawami.
Na koniec głos zabrał dyrektor szkoły p. Andrzej Suwała, który podziękował młodym artystom i ich wychowawcom za przygotowanie wyjątkowych Jasełek oraz za wspaniałe wprowadzenie w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Do życzeń spokojnych oraz zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia dołączyli także wicedyrektor p. Dorota Stępień, Przewodniczący Rady Rodziców p. Łukasz Słyk oraz Samorząd Szkolny.
Panie odpowiedzialne za przygotowanie Jasełek: S. Bernaś, E. Deszczka, E. Kądrowska, A. Klimas, A. Kucharska oraz A. Subocz.
Nad nagłośnieniem czuwał S. Kotlarek a fotorelację wykonał P. Nowak

Więcej zdjęć na naszym profilu fb -> tutaj