Jasełka przedszkolne pt.,, W drodze do Betlejem”

21.12.2023r. odbyły się Jasełka przedszkolne pt.,, W drodze do Betlejem” -przygotowane przez grupy: Motylki i Delfinki. Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami, do których grał na akordeonie Aleksander Fila. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.
Po zakończeniu przedstawienia głos zabrali : Pan Dyrektor Andrzej Suwała, Monika Makulec- Sobota – Skarbnik Gminy Kozienice oraz Dyrektor Wydziału Edukacji Robert Boryczka, którzy w imieniu własnym oraz Burmistrza Gminy Kozienice złożyli zebranym najserdeczniejsze życzenia świąteczne i gratulacje dla małych artystów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność oraz życzymy wiele ciepła i samych radosnych chwil na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Więcej zdjęć na naszym profilu fb -> tu