Pasowanie na przedszkolaka :-)

Dnia 28 listopada 2017 roku w Oddziałach Przedszkolnych przy PSP nr 4 w Kozienicach odbyły się uroczystości „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były maluchy z oddziału I „Krasnoludki”, oddziału II „ Biedronki”, oraz oddziału III „Delfinki”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz dyrektor Tomasz Trela. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Puntem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie – pan dyrektor dokonał pasowania używając magicznej kredki, a na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały książki, dyplomy oraz drobne upominki. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci wraz z rodzicami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek oraz pozowały do pamiątkowego zdjęcia. Nowo pasowanym przedszkolakom i starszakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu! Dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele i pracownicy przedszkola.