Pierwsze miejsce Ani Tokarczyk w XXVII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Członkowie szkolnego Koła PCK z naszej placówki co roku biorą udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. W bieżącym roku do etapu szkolnego przystąpiło siedmiu uczniów. Najlepsze wyniki osiągnęły: Ania Tokarczyk oraz Amelia Worobiec z klasy 3a. Następnie 13 grudnia 2018r odbył się etap rejonowy Olimpiady. Do zmagań przystąpili uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z naszego powiatu. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań dotyczących tematyki prozdrowotnej, czerwonokrzyskiej oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasza uczennica Ania Tokarczyk najlepiej poradziła sobie z rozwiązaniem zadań i otrzymała najwyższe noty w kategorii gimnazjów i szkół średnich. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.