„Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” – przed nami kolejny etap.

W dniu 14.12.2018 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Kozienicach spotkały się reprezentacje 2 szkół: zespół uczniów z PSP w Janikowie oraz zespół uczniów z PSP nr4 w Kozienicach. Nasi uczniowie rywalizowali o przejście do etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu „ Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 25 pytań. W skład zespołu uczniów reprezentującego naszą szkołę weszli uczniowie klasy IIIa gimnazjum : Weronika Bieniek, Maciej Smolarczyk, Amelia Worobiec i Anna Tokarczyk. Po wyrównanej walce pokonaliśmy kolegów z Janikowa. Na etapie rejonowym, który odbędzie się w miesiącu styczniu spotkamy my się z drużynami reprezentującymi 7 gmin. Opiekunem zespołu uczniów była Iwona Bitner.