Podsumowanie konkursów „Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP”

11.05.2022 r. odbyła się konferencja nt. „By przetrwały….piękne krajobrazy, świat roślin i zwierząt”, której organizatorem była Liga Ochrony Przyrody Zarząd Okręgu w Radomiu oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu. Podczas konferencji wręczono nagrody placówkom i opiekunom SK LOP z regionu radomskiego. Podsumowano 3 konkursy, które odbyły się w okresie wrzesień 2021r.- luty 2022r. W konkursie „ Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP” w roku szkolnym 2020/2021r. nasza placówka zdobyła II miejsce. Konkurs pt. „Ptaki wokół nas” składał się z kilku kategorii. Uczennica klasy 7- Ewa Piwońska zdobyła wyróżnienie w kategorii: fotografia. Natomiast w kategorii scenariusz, która była skierowana do opiekunów SK LOP, Pani Iwona Bitner zajęła III miejsce. Podsumowano również ogólnopolski konkurs dla młodzieży szkolnej „ Mój Las”- edycja XXXV 2021/2022r.. Uczennica klasy 7- Alicja Popiel otrzymała wyróżnienie na szczeblu regionalnym tego konkursu. Opiekunem konkursów była Pani Iwona Bitner.

Gratulujemy nagrodzonym!!!