Podsumowanie konkursu „100 Lat Niepodległości Naszej Ojczyzny”

W piątek 18 stycznia odbyło się uroczyste podsumowanie szkolnego konkursu historycznego „100 Lat Niepodległości Naszej Ojczyzny”. Do konkursu przystąpiło 42 uczniów w kategoriach: praca pisemna, praca plastyczna, prezentacja multimedialna indywidualna i prezentacja multimedialna, praca zespołowa. Komisja konkursowa przyznała 11 nagród za miejsce pierwsze, dziesięć za miejsce drugie i 11 nagród za miejsce trzecie. Pozostali uczniowie zostali wyróżnieni. Każdy z rąk dyrektora szkoły otrzymał pamiątkowy dyplom nawiązujący do tej wspaniałej rocznicy. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Konkurs zorganizowany został przez nauczycieli historii i wos-u : G.Kocyk, G.Kręcisz, M.Rytko.