Kolejny sukces naszych młodych przyjaciół przyrody !!!

W dniu 14.01.2019 r.w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiego Konkursu „ Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Reprezentujący naszą szkołę uczniowie z klasy IIIa gimnazjum w składzie: Weronika Bieniek, Maciej Smolarczyk, Amelia Worobiec i Anna Tokarczyk pewnie pokonali reprezentacje szkół z 6 gmin: szkoły podstawowe z Suskowoli, Brzózy, Pionek, Garbatki Letnisko, Jedlni Letnisko oraz Zespół Szkół w Góździe. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 25 pytań- zadania z zakresu ogólnej wiedzy przyrodniczo- geograficznej oraz dotyczące znajomości Kozienickiego Parku Krajobrazowego. Na etapie wojewódzkim, już w marcu spotkamy się z najlepszymi drużynami Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych. Opiekunem zespołu uczniów była Iwona Bitner.