Podsumowanie Powiatowego Konkursu Historycznego „Bo takie dziedzictwo wziął po dziadku wnuk”.

W sobotę, 25 maja w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie i podsumowanie Powiatowego Konkursu Historycznego „Bo takie dziedzictwo wziął po dziadku wnuk”. Organizatorem było Muzeum Regionalne w Kozienicach.
Konkurs, polegał na sporządzeniu dokumentacji rodzinnej pamiątki historycznej związanej z udziałem w wojnach i walkach o odzyskanie oraz utrzymanie naszej narodowej wolności i suwerenności.
Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu w poszczególnych kategoriach:
Szkoły podstawowe:
I miejsce – Adam Król, kl. 7b
Szkoły ponadpodstawowe:
II miejsce – Julia Pachocka, kl. 3a
III miejsce – Sandra Kocyk, kl. 3a
Wyróżnienia: Emilia Popis, kl. 3b; Weronika Seroka, kl. 3b; Aleksandra Reczek, kl. 3a, Julia Markwat, kl. 3a

Opiekunom – Grzegorzowi Kocykowi i Karolinie Bucior wręczone zostały listy gratulacyjne za wzorowe przygotowanie uczniów do udziału w konkursie.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Starosta Powiatu Kozienickiego Andrzej Jung oraz Burmistrz Gminy Kozienice Piotr Kozłowski.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów:)