Podsumowanie XXVI edycji konkursu „Poznajemy Ojcowiznę”

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez PTTK „Poznajemy Ojcowiznę”. Tradycyjnie już nasi uczniowie osiągnęli wysokie miejsca a część prac zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Prezentujemy naszych laureatów:

Kat. szkoły podstawowe – prace multimedialne :
2. miejsce „Bogusław Klimczuk – wybitny Kozieniczanin” Nina Brzuskiewicz  opiekun: Grzegorz Kocyk

Kat. gimnazja – prace indywidualne:
1. Miejsce „Historia strzelectwa w Kozienicach” Weronika Bieniek opiekun Maria Rytko

Kat. gimnazja – prace zespołowe:

1. miejsce „Pasieka moja miłość” Jakub Kordas, Bartosz Tęczarski, Filip Wiśniewski opiekun: Grzegorz Kocyk

Kat. gimnazja – prace multimedialne:

1. miejsce „Cmentarz żydowski w Kozienicach” Wiktoria Łukasiewicz, Emilia Popis, Weronika Seroka (PSP nr 4 w Kozienicach) opiekun: Grzegorz Kocyk

Duża grupa naszej młodzieży uzyskała także miejsca trzecie oraz wyróżnienia. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w sali widowiskowej KDK z udziałem władz Gminy i PTTK. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!