Eliminacje powiatowe 36. Małego Konkursu Recytatorskiego

Poezja jest dobra na wszystko …
Nasi uczniowie kolejny raz udowodnili, że posiadają dar pięknej recytacji. Dnia 13 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach powiatowych 36. Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się w CKA. Do kolejnych eliminacji na szczeblu ogólnopolskim zakwalifikowała się jedna z naszych uczennic Maja Śmietanka z klasy 2a, oraz wyróżnienia otrzymały: Matylda Kusio z klasy 5b i Zofia Rutka (przedszkole grupa Delfinki). Opiekunkami uczennic są p. T. Kamionka, A, Skiba, M. Sternicka, zaś podczas występu dzieciom towarzyszyła p. A. Klimas. Konkurs z pewnością przyczynił się do rozbudzenia wrażliwości estetycznej dzieci oraz umiejętności przekazania utworu poetyckiego. Zapewne dla wszystkich-uczestników, jurorów i organizatorów była to okazja do dobrej zabawy, oraz nowych artystycznych przeżyć. Gratulujemy zwycięzcom.