Podwójny sukces w piłce nożnej 5-tki dziewcząt na szczeblu powiatowym

12 października 2019r. odbyły się zawody w piłce nożnej dziewcząt rocznika 2005 – 2008 na szczeblu powiatowym w Głowaczowie. W zawodach wzięła udział reprezentacja dziewcząt naszej szkoły z klas VI-tych w składzie: (dziewczęta) Nikola Barańska, Aleksandra Glegoła , Paulina Jastrzębska,  Julia Kowalik , Matylda Kusio,  Aleksandra Popis , Gabriela Stępień,  Oliwia Waligórska, Nicola Daliva, Anna Górka-Nugent,  Gabriela Buczek . Dziewczęta zmierzyły się z drużynami z PSP w Rozniszewie i PSP w Głowaczowie. Wygrywając obydwa mecze uzyskały awans do rozgrywek na szczeblu międzypowiatowym. Natomiast ich starsze koleżanki z klas VIII w składzie: Katarzyna Klimowicz, Marta Skiba, Julia Sot, Zuzanna Zawadzka, Wiktoria Moniak, Julia Karczewska, Hanna Buczek, , Julia Dudek, rozegrały mecz z drużyną z PSP w Magnuszewie. Remisując spotkanie, które rozstrzygnęły rzuty karne  także uzyskały awans do rozgrywek na szczeblu międzypowiatowym.

Opiekunami dzieci byli : Dariusz Bojdziński i Jacek Wochniak.